12.06.2014


7-8 0.8.2014 na Stadionie Miejskim odbył się Wrocław Fashion Meeting. Eliza kilka miesięcy wcześniej wysłała zgłoszenie i zakwalifikowała się do ćwierćfinału konkursu „letni wieczór”, tym razem nie udało się wygrać ale pół finał tez nas bardzo cieszy. Oprócz miło spędzonego czasu miałyśmy okazje poznać twórców i artystów którzy prezentowali swoje stroje, biżuterie i dodatki. Odkryłyśmy kilka perełek, które nas zachwyciły. To był bardzo udany dzień! Zobaczcie jak my wspominamy  Wrocław Fashion Meeting.

W pierwszej kolejności rozkochałyśmy się w sklepie „ Szafa” za bardzo przystępne ceny i modne ubrania, kolory, dodatki i akcesoria. Sklep Szafa już wie, że pozyskał dwie nowe stałe klientki.Niekonwencjonalne pomysły ubrań i dodatków w formie bardzo cukierkowej, przypominające najmłodsze lata, można się na nowo poczuć jak mala dziewczynka, zwłaszcza przez detale.
 Eliza kocha te bluzy za printy ( niestety nie za ceny ) pandy, cukierki, kredki, żelki, chmury, wulkany. Jednym tchem wymienia które bluzy i koszulki chciałaby mieć w swojej szafie Szczególnie nas urzekły klipsy do butów, ze względu na prosty pomysł, na efektowny wygląd jaki tworzą. Eliza bardzo nie lubi kupować butów, a jeśli to robi wybiera jak najprostsze modele, zatem jest to dla niej idealne rozwiązanie aby jedna para butów wyglądała cudownie do zwykłych jeansow i do wieczorowej sukienki, klipsy robią cuda. 
 


Brak komentarzy: